Dveře do bytů a domácností

Kování na skleněné dveře

Pokud jde o prodej kování na skleněné dveře, tak tím se zabývá opravdu veliké množství společností. Jednou z takových společností je například společnost s ručením omezeným Vetroporte.

Společnost byla založena za primárním účelem dodávání příček z kaleného skla a celoskleněných dveří. Firma se specializuje výhradně na dovážení kování na sklo od italského výrobce Metalglas.

Jedná se o rodinnou společnost, která se již dlouhá léta specializuje na kování, přičemž v současné době se společnost specializuje zejména na kování na posuvné dveře, panty a zámky na skleněné dveře otevíravé, hliníkové zárubně, skleněné přístřešky. Dále například na podnože a nohy skleněných stolů, skleněné příčky, kování na sprchové kouty posuvné i otevíravé, kování na harmonikové a skládací dveře.

V neposlední řadě také například kování na automatické posuvné skleněné dveře. Pokud se budete chtít podívat na další informace o společnosti a seznam všech produktů a informací o nich, tak se můžete podívat na internetové stránky společnosti, které naleznete na internetové adrese vetroporte.cz.

Na stránkách v horním menu naleznete přehledné menu rozdělené do několika základních kategorií.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Skleněné dveře a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.