Dveře do bytů a domácností

Dveřní panty

Prodejem dveřních pantů se zabývá samozřejmě obrovské množství společností, a to jak v kamenných obchodech, tak také prostřednictvím internetových obchodů. Jednou ze společností, která se zabývá prodejem interiérního vybavení, tedy i dveřních pantů, je například společnost s ručením omezeným Sekar.

Společnost funguje na českém trhu již od roku 1995, přičemž za tuto dobu si stihla vybudovat poměrně silné a stabilní postavení na trhu a získala si poměrně veliké množství stálých a spokojených zákazníků, kteří se ke společnosti rádi vracejí.

Na počátku své existence působila tato společnost jako společnost, která se starala o dodávání plošných materiálů pro nábytkářské a truhlářské firmy. S postupem času se samozřejmě sortiment společnost rozrůstal, a to například o dvířka ke kuchyňským linkám, nábytkové kování, dveře, lepidla, plovoucí podlahy a další nářadí, které je spojeno s truhlařinou.

Roku 1998 došlo k dalšímu rozšíření sortimentu, a to například o stylová kování evropských společností, jako například, Metal – Style, Bosetti – Marela, Linea Cali nebo Brionne.

Společnost se dále také specializuje na prodávání a montování dveří pro rodinné domky, bytové domy a tak podobně.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dveřní příslušenství a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.