Dveře do bytů a domácností

Dveře Sapeli ceník

Společnost Sapeli je v současnosti největším a nejstarším výrobcem zárubních a dýhovaných dveří v celé České republice. Pokud bychom se měli podívat do historie této společnosti, tak bychom museli až do roku 1870.

Pokud bychom se však měli bavit o novodobé historii společnosti, tak bychom museli do roku 1992. Prodejny, kde si můžete zakoupit dveře značky Sapeli, se nachází opravdu po celé České republice, přičemž v každém kraji v České republice se nachází dokonce několik prodejen.

Pokud se budete chtít podívat na kompletní seznam prodejen této společnosti, tak se můžete podívat na oficiální internetové stránky této společnosti, které naleznete na internetové adrese sapeli.cz, přičemž se musíte podívat do sekce Seznam prodejních míst.

Na stránkách se dále dozvíte také obsáhlé informace o historii společnosti, která je opravdu hodně zajímavá.

V neposlední řadě se na stránkách nachází také kategorie Produkty, ve které se můžete podívat na kompletní seznam všech produktů této společnosti. Všechny produkty jsou zde samozřejmě rozděleny do několika přehledných kategorií podle typu výrobku, přičemž se jedná o kategorie jako například Vnitřní dveře, Zárubně, Speciální dveře, Bezpečnostní dveře kovové, Vchodové dveře, Prosklené stěny, Vzorník skel a vitráží a tak podobně.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dveře levně a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.