Dveře do bytů a domácností

Bezpečnostní řetízek na dveře

Bezpečností řetízky na dveře jsou velice vhodným a praktickým doplňkem na dveře, který opět o trochu více pojistí Vaši bezpečnost. Je ideální například do bytů a tak podobně, kdy nechcete někomu cizímu přímo otevírat dveře, ale pouze nakouknout.

Prodejem takových produktů se zabývá veliké společností, přičemž hodně jich naleznete samozřejmě například na internetu. Jednou z takových společností je například společnost Adlo.

Adlo bezpečností řetízky na dveře jsou mnohem více bezpečnější a hezčí, než klasické dveřní řetízky. Tyto řetízky můžete používat ke všem typů bezpečnostních dveří vyrobených společnosti Adlo.

Bezpečnostní řetízky Adlo můžete namontovat přímo na bezpečnostní zárubně dveří. Když je řetízek aktivní, tak je hlavní oko navlečeno klasicky na kliku. Dveře tedy můžete pootevřít na několik centimetrů, přičemž plnému otevření brání tento kroužek, který je navlečený na kliku.

Řetízek je dále vybavený ozdobným štítem, který zabezpečuje dveře proti nějakému poškození. Pokud je řetízek v pasivní poloze, tak je klasicky zavěšen na držák na stěně, což brání proti následnému přivření řetízku do dveří a případnému poškození.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Doplňky ke dveřím a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.