Dveře do bytů a domácností

Měsíční archív: Únor 2013

Interiérovými dveřmi se rozumí samozřejmě dveře do bytů nebo třeba rodinných domků. Společností, které se zabývají výrobou a prodejem interiérových dveří je samozřejmě obrovské množství.

Jednou z největších a nejznámějších společností v České republice je akciová společnost SoloDoor. Historie společnosti se datuje od roku 1997. Roku 1998 se zavedla výroba dveří do interiéru, přičemž roční objem byl tenkrát zhruba patnáct tisíc kusů. Roku 2004 rozšířila společnost svou výrobu také o obložkové zárubně.

V současnosti vyrobí tato společnost za rok zhruba dvě stě padesát tisíc interiérových dveří a osmdesát tisíc obložkových zárubní. Pokud byste se chtěli podívat na další informace z historie společnosti, tak se můžete podívat na internetové stránky, které naleznete na internetové adrese solodoor.cz. Na horní straně této internetové stránky společnosti SoloDoor naleznete menu, které je rozděleno do několika hlavních záložek.

Naleznete zde záložku O společnosti, kde se můžete, jak již bylo řečeno, seznámit s rozsáhlejší historií firmy a také se základní strategií společnosti. Dále se zde nachází záložka Produkty, kde naleznete veškeré produkty, které společnost vyrábí a produkuje, přičemž jsou opět samozřejmě rozděleny na několik kategorií podle typu výrobku.

Jedná se například o Interiérové dveře, Dveře vnitřní vchodové, Speciální dveře, Dezény dveří, Obložkové zárubně, Světlíky nebo Prosklení dveří.

Vložil Dveře levně, Interiérové dveře | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Společnost Sapeli je v současnosti největším a nejstarším výrobcem zárubních a dýhovaných dveří v celé České republice. Pokud bychom se měli podívat do historie této společnosti, tak bychom museli až do roku 1870.

Pokud bychom se však měli bavit o novodobé historii společnosti, tak bychom museli do roku 1992. Prodejny, kde si můžete zakoupit dveře značky Sapeli, se nachází opravdu po celé České republice, přičemž v každém kraji v České republice se nachází dokonce několik prodejen.

Pokud se budete chtít podívat na kompletní seznam prodejen této společnosti, tak se můžete podívat na oficiální internetové stránky této společnosti, které naleznete na internetové adrese sapeli.cz, přičemž se musíte podívat do sekce Seznam prodejních míst.

Na stránkách se dále dozvíte také obsáhlé informace o historii společnosti, která je opravdu hodně zajímavá.

V neposlední řadě se na stránkách nachází také kategorie Produkty, ve které se můžete podívat na kompletní seznam všech produktů této společnosti. Všechny produkty jsou zde samozřejmě rozděleny do několika přehledných kategorií podle typu výrobku, přičemž se jedná o kategorie jako například Vnitřní dveře, Zárubně, Speciální dveře, Bezpečnostní dveře kovové, Vchodové dveře, Prosklené stěny, Vzorník skel a vitráží a tak podobně.

Vložil Dveře levně | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Posuvné interiérové dveře jsou v dnešní době velice oblíbeným bytovým doplňkem, který se využívá především v bytech a rodinných domcích, kde není prostor na otevírání a zavírání klasických dveří.

Výrobou a prodejem posuvných interiérových dveří se zabývá velice množství různých společností, přičemž veliké množství můžete nalézt například na internetu. Jednou z velice oblíbených společností je například společnost s ručením omezeným JKI.

Pokud bychom se měli podívat obecně na sortiment této společnosti, tak bychom mohli jmenovat například bezpečnostní dveře Scherlock, interiérové dveře Kasard, stavební pouzdra Eclisse a JAP, celosklené dveře Stylus a tak podobně.

Pokud jde o tedy konkrétně o dveře, tak zde naleznete opravdu široký sortiment všech možných typů a druhů. Vybírat si zde můžete z interiérových dveří se všemi možnými otevíráními.

Jedná se například o dveře kyvné, otočné, posuvné, lamelové a nebo třeba dveře do stavebního pouzdra. Naleznete zde také široký výběr dveří dle funkčnosti, a to například dveře prosklené, plné, proti požární, protihlukové a další speciální dveře.

Pokud se budete chtít podívat na kompletní sortiment této společnosti, tak se můžete podívat na internetové stránky společnosti, které naleznete na internetové adrese jki.cz.

Vložil Interiérové dveře | Štítek , , , | Zanechat komentář

Shrnovací interierové dveře jsou využívány nejčastěji v bytových prostorech a místnostech, kde nemáme místo na klasické otevírací dveře. Shrnovací interierové dveře mají několik hlavních předností, mezi které patří například snadná a rychlá montáž do zárubní.

Dveře si také můžete obložit podle svého vkusu na přání. Dále se také vyznačují tichým a bezporuchovým provozem a také vysokou spolehlivostí.

Společností, které se specializují na výrobu a prodej shrnovacích a interiérových dveří je samozřejmě veliké množství, přičemž jednu z takových společností naleznete například na internetové adrese shrnovaci-dvere.com. Jedná se o společnost, která se specializuje jen a pouze na shrnovací dveře. Pokud se tedy podíváte na internetové stránky této společnosti, tak na levné straně stránek se nachází menu, které je přehledně rozděleno do několika kategorií.

Mezi hlavní kategorii patří například Shrnovací dřevěné dveře, dále Shrnovací koženkové dveře a nebo Shrnovací plastové dveře. V každé této kategorii naleznete další podkategorie, jako například Katalogy barev a vzorů, ceníky těchto dveří a tak podobně.

Vložil Interiérové dveře | Štítek , , , | Zanechat komentář