Dveře do bytů a domácností

Měsíční archív: Leden 2013

Prosklené interiérové dveře jsou určitě velice vkusným doplňkem do každého rodinného domku nebo bytu. Pokud jde o společnosti, u kterých si můžete takové prosklené interiérové dveře zakoupit, tak těch je samozřejmě veliké množství.

Pokud byste si chtěli nějaké takové společnosti vyhledat a podívat se na jejich produkty a ceny, tak si můžete do jakéhokoliv internetového vyhledávače, jako je například yahoo, tiscali, google, atlas a tak podobně, zadat heslo jako třeba ” prosklené interiérové dveře” a vyjede Vám určitě veliké množství odkazů na společnosti, které se výrobou a prodejem takových produktů zabývají.

Jednou z takových společností je například společnost s ručením omezeným Lixner. Pokud jde o sortiment této společnosti, tak můžeme jmenovat například skleněné výrobky, jako třeba skleněné dveře, celoskleněné dveře, dveřní kování, okna a dveře obecně a další příslušenství.

Jako službu bychom mohli uvést například servis a montáže interiérových dveří. Pokud se budete chtít podívat na kompletní sortiment této společnosti, tak se můžete podívat na internetové stránky, které naleznete na internetové adrese lixner.cz. Dozvíte se zde také spoustu dalších informací o společnosti, o její historii a tak podobně.

Vložil Skleněné dveře | Štítek , , , | Zanechat komentář

Plastové vchodové dveře jsou v dnešní době velice častým a obvyklým jevem, přičemž většinou nahrazují starší dveře dřevěné. Společností, které se starají o výrobu plastových dveří je samozřejmě veliké množství, přičemž většinu z nich můžete najít samozřejmě na internetu.

Jednou takovou velice oblíbenou společností je společnost s ručením omezeným Ablak. Jedná se o společnost, která se na českém trhu vyskytuje již od roku 1997, přičemž na společnost s ručením omezeným se transformovala roku 2003.

Již od počátku se společnost specializuje na montáž a prodej plastových oken a dveří, dále zimních zahrad, hliníkových fasád a dalšího. Existuje několik zásadních důvodů, proč si vybrat právě společnost Ablak. Svým zákazníkům nabízí bezplatný a opravdu precizní zákaznický servis, přičemž se jedná například o poradenství při výběru, tvorbu zajímavých nabídek a tak podobně. Jak již bylo řečeno, veškeré služby jsou zdarma.

Dalším plusem je samozřejmě také dlouholeté působení na trhu, díky kterému si společnost vybudovala opravdu stabilní a silné postavení na českém trhu s plastovými dveřmi a okny a získalo si veliké množství spokojených zákazníků.

Vložil Dveře levně | Štítek , , , | Zanechat komentář

Protipožární dveře jsou nejčastěji užívány do budov, ve kterých hrozí nějaké větší riziko vzniku požáru. Tyto budovy jsou pak většinou rozděleny na několik požárních úseků, které jsou od sebe odděleny právě těmito dveřmi.

Hlavním úkolem protipožárních dveří je hlavně šíření tepelného toku a také mají bránit rychlému šířením ohně. Obecně by měly protipožární dveře poskytovat dostatečný čas pro evakuaci, čímž vlastně chrání naše zdraví, majetek a v neposlední řadě také životy.

Většinou mají protipožární dveře dvojí označení. Máme protipožární dveře s označením EI, které brání tepelnému toku a jsou do jisté míry odolné vůči plamenům a nebo protipožární dveře s označením EW, které jsou odolné vůči plamenům. Je tedy zřejmé, že kvalitnější a samozřejmě také dražší jsou protipožární dveře s označením EI. Protipožární dveře pak můžeme také dělit do dalších skupin, a to podle odolnosti vůči plamenům.

Jedná se vlastně o časové úseky, po které jsou tyto protipožární dveře schopny odolávat velmi vysokým teplotám. Obecně se rozpětí takových úseků pohybuje zhruba od patnácti do sto osmdesáti minut. Hodně informací o protipožárních dveří můžete vyčíst například na internetových stránkách hasicskyservis.cz.

Vložil Interiérové dveře | Štítek , , , | Zanechat komentář

Skleněné posuvné dveře jsou velice oblíbeným a vkusným interiérovým doplňkem, který se hodí zejména do moderně laděných bytů nebo rodinných domků.

Společností, které se starají o výrobu skleněných posuvných dveří a dveří obecně, je samozřejmě poměrně veliké množství. Jednou z velice známých a oblíbených společností je například společnost s ručením omezeným VV Sklo.

Jedná se o společnost, která se na českém trhu vyskytuje již od roku 1993, přičemž si za tuto dobu stihla vybudovat již poměrně silné a stabilní postavení a získat si množství spokojených zákazníků.

Pokud jde o výrobní program této společnosti, tak ten nabízí široké škály služeb a dalších provedení, které jsou spojené s kompletními opracováními skla, a to včetně návrhů a realizací interiérů.

Hlavním produktem této společnosti jsou pak celoskleněné otočné a kyvné dveře s označením Stylus. Pokud byste se chtěli podívat na další informace o této společnosti a na kompletní seznamy produktů, tak se můžete samozřejmě podívat na internetové stránky této společnosti, které naleznete na internetové adrese vvsklo.cz. Na levé straně stránek se nachází přehledný seznam všech produktů, které jsou samozřejmě rozděleny do přehledných kategorií podle typu produktu.

Vložil Skleněné dveře | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Pokud jde o prodej kování na skleněné dveře, tak tím se zabývá opravdu veliké množství společností. Jednou z takových společností je například společnost s ručením omezeným Vetroporte.

Společnost byla založena za primárním účelem dodávání příček z kaleného skla a celoskleněných dveří. Firma se specializuje výhradně na dovážení kování na sklo od italského výrobce Metalglas.

Jedná se o rodinnou společnost, která se již dlouhá léta specializuje na kování, přičemž v současné době se společnost specializuje zejména na kování na posuvné dveře, panty a zámky na skleněné dveře otevíravé, hliníkové zárubně, skleněné přístřešky. Dále například na podnože a nohy skleněných stolů, skleněné příčky, kování na sprchové kouty posuvné i otevíravé, kování na harmonikové a skládací dveře.

V neposlední řadě také například kování na automatické posuvné skleněné dveře. Pokud se budete chtít podívat na další informace o společnosti a seznam všech produktů a informací o nich, tak se můžete podívat na internetové stránky společnosti, které naleznete na internetové adrese vetroporte.cz.

Na stránkách v horním menu naleznete přehledné menu rozdělené do několika základních kategorií.

Vložil Skleněné dveře | Štítek , , , | Zanechat komentář

Na bezpečnostní dveřní kování se specializuje opravdu celá řada společností, přičemž na produkty celé řady z nich se můžete podívat na jejich oficiálních internetových stránkách.

Pokud se chcete podívat na nějaký seznam takových společností, které se na toto specializují, tak můžete napsat do nějakého libovolného internetového vyhledávače, jako je například google, seznam, centrum, atlas, heslo jako třeba “bezpečnostní kování na dveře” a vyjede Vám spousta odkazů na společnosti, které se tímto prodejem zabývají.

Jednou z takových společností je například společnost s ručením omezeným Rostex, která má své hlavní sídlo ve Vyškově. Pokud bychom se měli podívat na hlavní konkurenční výhody společnosti, tak bychom mohli jmenovat například velikou tradici a četné zkušenosti.

Dále špičkovou kvalitu produktů, vlastní konstrukci a vývoj, hustou síť prodejen v České republice a na Slovensku, široký sortiment povrchových úprav a dalších provedení a v neposlední řadě také zázemí této výrobní společnosti. Pokud bychom se měli podívat na výrobní program společnosti, tak brousí do několika oblastí.

Jedná se například o o výrobu bezpečnostního kování, výrobu nářadí, výrobu panikového kování, výrobu doplňkového kování, výrobu nábytkového kování a spousta dalšího.

Vložil Dveře levně | Štítek , , , | Zanechat komentář

Používání pouzder pro posuvné dveře je v dnešní době čím dál častější a hodí se téměř do každého domu nebo bytu. Nachází využití zejména z těch důvodů, že šetří místo a je to velice elegantní.

Pokud jde o místa, do kterých můžeme pouzdra pro posuvné dveře dát, tak je můžeme osadit jak do zděných, tak také do sádrokartonových příček. Všechny tyto úkony je však nutno provádět již při hrubé stavbě. Do pouzder pro posuvné dveře můžeme umísťovat dveře různé, jako například laminátové, dýhované nebo třeba celoskleněné.

Společností, které se zabývají prodejem pouzder pro posuvné dveře a dalšího dveřního příslušenství i samotných dveří je samozřejmě veliké množství, přičemž na sortiment drtivé většiny z nich se můžete podívat samozřejmě na internetu na oficiálních stránkách těchto společností. Jednou z takových společností je například společnost s ručením omezeným JKI, která se obecně specializuje na řešení interiérů rodinných domů a bytů, ale také například úřadů, kancelářských prostor, hotelů a jiných podobných prostor.

V sortimentu společnosti naleznete například bezpečnostní dveře, stavení pouzdra, interiérové dveře, vchodové dveře a spoustu dalšího.

Vložil Posuvné dveře | Štítek , , , | Zanechat komentář

Prodejem kování na posuvné dveře se zabývá poměrně veliké množství různých společností, které se vlastně obecně zaměřují na prodej nábytku, vybavení interiéru a tak podobně.

Takových společností naleznete samozřejmě například na internetu poměrně veliké množství. Jednou z takových společností je například společnost Lamino, která se na českém trhu vyskytuje od roku 1996.

Pokud se chcete podívat na další informace o společnosti a katalog produktů této společnosti, tak se můžete podívat na internetové stránky této společnosti, které naleznete na internetové adrese stolarskepotreby.cz.

Pokud zastupujete organizaci nebo jste soukromá osoba, tak se můžete na stránkách zaregistrovat, což Vám přinese řadu výhod, kterých můžete využívat. A jak se tedy na stránkách zaregistrovat? Jedná se o velice jednoduchý proces.

Jednoduše kliknete na stránce na tlačítko registrace. Poté si zde vyberete, jestli se chcete zaregistrovat jako Organizace nebo Soukromá osoba, vyplníte všechny požadované ikonky a následně kliknete na ikonku odeslat. Jakmile toto uděláte, tak Vám na mail přijdou registrační údaje, pomocí kterých se budete přihlašovat na stránkách společnosti.

Vložil Posuvné dveře | Štítek , , , | Zanechat komentář

Dveřní panty

Prodejem dveřních pantů se zabývá samozřejmě obrovské množství společností, a to jak v kamenných obchodech, tak také prostřednictvím internetových obchodů. Jednou ze společností, která se zabývá prodejem interiérního vybavení, tedy i dveřních pantů, je například společnost s ručením omezeným Sekar.

Společnost funguje na českém trhu již od roku 1995, přičemž za tuto dobu si stihla vybudovat poměrně silné a stabilní postavení na trhu a získala si poměrně veliké množství stálých a spokojených zákazníků, kteří se ke společnosti rádi vracejí.

Na počátku své existence působila tato společnost jako společnost, která se starala o dodávání plošných materiálů pro nábytkářské a truhlářské firmy. S postupem času se samozřejmě sortiment společnost rozrůstal, a to například o dvířka ke kuchyňským linkám, nábytkové kování, dveře, lepidla, plovoucí podlahy a další nářadí, které je spojeno s truhlařinou.

Roku 1998 došlo k dalšímu rozšíření sortimentu, a to například o stylová kování evropských společností, jako například, Metal – Style, Bosetti – Marela, Linea Cali nebo Brionne.

Společnost se dále také specializuje na prodávání a montování dveří pro rodinné domky, bytové domy a tak podobně.

Vložil Dveřní příslušenství | Štítek , , , | Zanechat komentář

Dveřní zámek

Dveřní zámek je samozřejmě základem každých dveří a prvním krokem k bezpečnosti. Výrobců a prodejen dveřních zámků je samozřejmě veliké množství, přičemž jedním z nejvýznamnějších světových výrobců dveřních zámků a další techniky je společnost Winkhaus.

Hlavním zaměřením společnosti je dveřní a okenní technika. Společnost má po celém světě přes dva tisíc zaměstnanců a stará se o potřeby zákazníků.

Pokud byste se chtěli podívat na širší informace o společnosti, tak se můžete podívat na internetové stránky této společnosti, které naleznete na internetové adrese winkhaus.cz. Naleznete zde také samozřejmě celý sortiment zboží, které firma vyrábí, dodává a produkuje.

V horním menu na internetových stránkách naleznete několik hlavních kategorií.

Jedná se o kategorie jako například Společnost, kde se právě dozvíte základní informace o této společnosti. Dále zde naleznete kategorii Reference, pak kategorii WH Okna, kde se zase dozvíte veškeré informace o oknech, které společnost vyrábí. Nesmí samozřejmě chybět kategorie Produkty, ve které naleznete veškerý sortiment výrobků této společnosti. Naleznete zde podkategorie Pro okna, Pro dveře a Služby.

Vložil Dveřní příslušenství | Štítek , , , | Zanechat komentář